Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Balldre-Lezhë, pranë një karburanti.

Mësohet se dy automjete ja përplasur me njëra-tjetrën. Dyshohet se një nga automjetet ka prerë rrugën, duke u bërë shkas i aksidentit dhe për pasojë një i ri ka mbetur i plagosur rëndë.

Sakaq i riu i plagosur është transportuar drejt spitalit të Lezhës,.

Artikulli paraprakSHQIPËRIA POROSIT RAKETAT QË SHKATËRRUAN TANKET E PUTINIT, REAGON PELESHI
Artikulli tjetërBILANCI I COVID NË VEND, IDENTIFIKOHEN 36 RASTE TË REJA, ASNJË VIKTIMË NË 24 ORËT E FUNDIT