Aktori i njohur Kivanç Tatlitug dhe partnerja e tij, stilistja Basak Dizer do të bëhen së shpejti prindër! Sipas mediave turke, thuhet se stilistja 44-vjeçare është 3 muajshe shtatzënë dhe ende nuk dihet gjinia e bebit.

Lajmet se Basak Dizer ishte shtatzënë nisën të qarkullonin që qershorin e kaluar. Dizer mohoi pretendimin e shtatzënisë duke iu përgjigjur një postimi në Instagram ku një mikeshë e uronte.

“Unë nuk jam shtatzënë. Është një lajm i rremë që bëhet rregullisht çdo vit”, tha Basak. Por kësaj radhe duket se lajmi është i vërtetë.

Dizer dhe Tatlitug preferojnë ta mbajnë dashurinë e tyre gjithmonë larg syrit të publikut. Mirëpo duke qenë një çift kaq i famshëm, kjo është diçka e vështirë për ta. Ata u martuan në një ceremoni të thjeshtë në Paris, 5 vite më parë.

Artikulli paraprakÇFARË E KA BORËN DHE ELVANËN? EFI FLET PËR HERË TË PARË PAS KRAHASIMEVE TË SHUMTA
Artikulli tjetërLEKU RIFITON TERRENIN QË HUMBI NË TETOR NDAJ EUROS, POR DOLLARI ARRIN NIVELIN MË TË LARTË NË 16 MUAJ