Diten e sotme ishte parashikuar qe te zhvillohej ndeshja mes Akademise Vllaznia dhe Internacional U-19, por takimi eshte anulluar per shkak te kushteve atmosferike.

Reshjet e dendura te shiut kane bere qe fusha sportive “Reshit Rusi” te mos jete e pershtatshme per zhvillimin e ketij takimi.

Artikulli paraprakOBAMA E KRAHASON TRUMP ME HITLERIN
Artikulli tjetërKËTO 5 QARQE DO TË PËRFSHIHEN NGA SHTRËNGATA SHIU