ufta brenda Partisë Demokratike është zhvendosur ditën e sotme në Komisionin e Medias, ku deputeti Gazment Bardhi dhe Flamur Noka janë përplasur ashpër më dy koleget e tyre të Partisë Demokratike, Flutura Açkën dhe me Merita Bakiun.

Flutura Açka: Gaz Bardhi unë të kam kërkuar..

Gazment Bardhi: Mos u bëj fasadë e bandave të Suel Celës dhe bandave të Elbasanit. Mos shkel mbi votat e demokratëve dhe të opozitarëve

Noka: Je me votat tona këtu.

Noka: Je duke i shërbyer edi ramës.

Noka: Po i shërben edi ramës, turp

Gazment Bardhi: Fike mikrofonin Flutura. Ngri zërin për të drejtat e opozitës.

Artikulli paraprakAFERA ‘PARTIZANI’, SPAK SHTYN ME 1 JAVË MARRJEN NË PYETJE TË SALI BERISHËS E DHËNDRIT! FATI I ISH-KRYEMINISTRIT NË DORË TË GJYQTARES QË LIROI MALLTEZIN
Artikulli tjetër“TURP PËR KËTA BURRECË TË VEGJËL”, BARDHI I PËRGJIGJET BASHËS: VETË RRI NË SHTËPI E KUJDESET TË SHTOJË KATET NË KULLA DHE…