Lagjja “Xhabiej” ka qënë stacionimi i rradhës i kandidatit për kryetar bashkie për Shkodrën Benet Beci. Ai është takuar me banorët dhe bizneset e kësaj lagjeje ku ka marrë mikpritje dhe mbështetje prej tyre.

Kandidat i PS për bashkinë e Shkodrës gjatë takimit me banorët dhe bizneset e lagjes “Xhabiej” u ka prezantuar edhe disa nga pikat kryesore të programit të tij 4 vjeçar i cili do të vihet në zbatim pas datës 14 maj.

Artikulli paraprakSPAHIA: RAMA E PERSEKUTOI SHKODRËN PËR 10 VITE
Artikulli tjetërGJONI: PJERIN NDREUN NUK E LIDH ASGJË ME LEZHËN