Sali Berisha ka folur në dalje të SPAK pasi u mor në pyetje nga prokurorët e SPAK për çështjen e dosjes Partizani.

Berisha: Anëtarët e grupit të SPAK-it të partisë, altin Dumani në mungesë, Kraja dhe Millonai të pranishëm. Gjeta aty një grup të terrorizuar. Në një karrige bosh ishte McGonigal dhe në tjetrën Edi Rama. Unë në emër tuaj dhe PD-së u deklarova sa vijon: u thash pse janë në terror. Aty futesh në masa të mëdha sigurie. Unë thash se jam aty për parimin që besoj, pasi jam thirr nga hetuesia.

Artikulli paraprak‘LONELY PLANET” RËNDIT SHKODRËN SI NJË NDËR DESTINACIONET PËR TU VIZITUAR NË 2024
Artikulli tjetërBANORËT E ISH-ZOOTEKNIKËS KËRKOJNË RRUGË