Kryetari i Bashkise Shkoder Benet Beci, ka ndare ne rrjetet sociale nje artikull te “Lonely Planet” i cili e rendit Shkodren si nje nga destinacionet per tu vizituar ne 2024.

” #shkodraturistike
“Lonely Planet”, rendit Shkodrën si një nga destinacionet për t’u vizituar gjatë 2024-ës.
“Shkodra si qendra kryesore e rajonit është një nga qytetet më të vjetra në Evropë”-shlruan revista prestigjoze.”

Artikulli paraprakVUÇIÇ TREGON ARSYEN SE PSE ARMATOSET SERBIA: PRIORITETI YNË ËSHTË RUAJTJA E PAQES DHE TË MBROJMË KUSHTETUTËN SERBE
Artikulli tjetërBERISHA PAS MARRJES NË PYETJE NGA SPAK: NË NJË KARRIGE RAMA, NË TJETRËN MCGONIGAL. ÇDO NJERI QË THIRRET NGA ORGANET E HETUESISË….