Gjate emisionit te kesaj te premte, nje prej banoreve te shtepise se Big Brother Vip i ka bere Arbanes nje kerkese te cuditshme.

Meridiani ka kerkuar te dije renditjen e Vllaznise aktualisht. Menjehere Arbana ka marre informacion nga produksioni, duke i thene Meridianit qe ekipi i tij i zemres renditet i treti ne klasifikim pas Tiranes dhe Kukesit.

Artikulli paraprakLAJM I FUNDIT/ SHPERTHIM I FUQISHEM, DISA TE PLAGOSUR
Artikulli tjetërSOT KUVENDI I THIRRUR NGA SALI BERISHA, PRITET VOTIMI I NJË MOCIONI MOSBESIMI PËR SHKARKIMIN E BASHËS! KRYEDEMOKRATI ‘SFIDON’, FESTË NË SELI PËR THEMELIMIN E PD