Malësi e Madhe/Informacion paraprak

Rreth orës 04:50, në Koplik, shtetasi A. L., 33 vjeç, banues në fshatin Zagore, dyshohet se i ka vënë zjarrin automjetit të tij, tip “Golf”.

Shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikëses kanë ndërhyrë menjëherë dhe kanë shuar flakët.

Shtetasi A. L., i cili dyshohet se vuan nga probleme mendore, është shoqëruar në Komisariat, për kryerjen e veprimeve procedurale.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të rastit.

Artikulli paraprakMACRON DO TË PRESË ZELENSKY NË ELYSEE TË PREMTEN
Artikulli tjetërTË MËRKURËN NË DASHURI DUHET TË KUPTONI SE…ÇFARË THONË YJET PËR JU SOT