Një 21-vjeçare është përplasur nga një automjet në lagjen nr.4 në Durrës, teksa po kalonte rrugën.

K.D ka mbetur e lënduar nga aksidenti dhe është dërguar në spital ku mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Artikulli paraprakE RËNDË, REFUZOI TË DILTE NË TAKIM, 20-VJEÇARI MASAKRON ME THIKË KOLEGEN
Artikulli tjetër30 QERSHORI/ PRESIDENTI META PER KUSHTETUESEN: VENDIM ZHGENJYES