Sot, Bora Zemani mund të konsiderohet pa frikë emri më i komentuar në media. Ajo është një ndër moderatoret më të dashura nga publiku. Sakaq, edhe më e përfolura e momentin, kjo pasi marrëdhënia e saj me Donald Veshajn po komentohet nga të gjithë.

Bora po merr një përkrahje të pafund nga publiku, veçanërisht pas situatës së krijuar mes Donaldit dhe Beatrixit.

Por të gjithë janë kuriozë se si ka qenë moderatorja e vogël. Në foton më poshtë, ajo duket po kaq e ëmbël dhe e bukur sa tani.

Artikulli paraprakPËRFSHIHET NGA FLAKËT NJË PALLAT NË ZONËN E BURGUT TË GRAVE, EVAKUOHEN BANORËT
Artikulli tjetërARJAN KONOMI ZBULON I PËRLOTUR TESTAMENTIN E HUEYDËS: ÇFARË PO NDODH ME DJALIN E ARTISTES