Është përfshirë nga flakët një banesë pranë burgut të grave në Tiranë.

Raportohet se ka raportime vetëm për dëme materiale.

Banorët ndërkohë janë evakuuar sepse rrezikonin të asfiksoheshin.

Nga ana tjetër, zjarrfikëset dhe policia janë në vendngjarje e po punojnë për neutralizimin e flakëve, por edhe zbardhjen e shkaqeve të rënies së saj.

Artikulli paraprakKOHA KA MBETUR NË “VEND” PËR MONICA BELLUCIN, DEKLARATA E AKTORES SË NJOHUR: DUA TË PLAKEM E BUKUR!
Artikulli tjetërE NJIHNI VOGËLUSHEN NË FOTO? SOT ËSHTË VAJZA MË E KOMENTUAR NË MEDIAT SHQIPTARE