Një 13-vjeçare dyshohet se është abuzuar seksualisht nga një djalë gjashtë vite më i madh se ajo. I riu 19-vjeçar është ndaluar nga efektivët e Komisariatit të Policisë Nr. 6.

Ndërkohë që edhe nëna e të miturës është proceduar penalisht pasi akuzohet se e ka dhunuar të bijën.

Artikulli paraprakVRASJE, PLAGOSJE DHE TRAFIK ARMËSH, KUSH JANË 4 SHQIPTARËT MË TË KËRKUAR NGA EUROPOL…
Artikulli tjetërTRAGJIKE, ËNDËRRONIN NJË JETË MË TË MIRË, KAMIONI PËRMBYSET, HUMBIN JETËN 53 EMIGRANTË