Një e mitur ka ndërruar jetë pasditen e sotme si pasojë e një aksidenti të ndodhur  në Pezë, Tiranë. Policia bën me dije se rreth orës 14:25, në fshatin Maknor, Pezë, sipas familjarëve është rrëzuar aksidentalisht nga biçikleta, shtetësja R. D., 17 vjeçe.

Si pasojë ka marrë dëmtime dhe ka ndërruar jetë në spital.

Tiranë/ Informacion paraprak

Me datë 27.11.2021, rreth orës 14:25, në fshatin Maknor, Pezë, sipas familjarëve është rrëzuar aksidentalisht nga biçikleta, shtetësja R. D., 17 vjeçe.

Si pasojë ka marrë dëmtime dhe ka ndërruar jetë në SQU.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikulli paraprakME LOT E PËRQAFIME, SDO TA BESONI DOT KUSH E PRITI SEMI JAUPAJ JASHTË “BIG BROTHER VIP”
Artikulli tjetërKY ËSHTË VENDI I PARË NË BOTË QË KA VAKSINUAR TË GJITHË POPULLSINË KUNDËR COVID