Një ndër gjërat më të komentuara në Big Brother VIP, është shoqëria Semi-Bora Zemani dhe Donald Veshaj.

Shoqëria fillimisht e konsideruar e tepruar mes Semit dhe Donaldit fillimisht u kryqëzua si tradhti në ditët e para ndërsa së fundmi u konsiderua si e tepruar nga ana e këngëtares e cila sipas banorëve të tjerë po mundohet të kontrollojë Donaldin.

Mbëmjen e djeshme, Semi Jaupaj la shtëpinë e “Big Brother” dhe ajo që e priti jasht ishte pikërisht Bora Zemani dhe shoqja tjeter e tyre të cilat u përqafuan e përlotën.

Artikulli paraprakREAGON EVIS KUSHI PËR PUNËSIMIN E MËSUESIT NË NJË TJETË SHKOLLË , JA ÇFARË THOTË AJO !
Artikulli tjetërE RËNDË / RRËZOHET AKSIDENTALISHT NGA BIÇIKLETA DHE VDES 17-VJEÇARJA