Mes protagonisteve më të diskutuara brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, mbetet këngëtarja, Fifi, e cila së fundmi ka zbuluar se ka një këngë të pa publikuar me Flori Mumajesin.

Gjatë një bisede me Monikën ajo ka thënë se afërsisht dy vite më parë ajo dhe Flori kishin mbaruar xhirimet e videoklipit të këngës së përbashkët, por nuk është publikuar kurrë dhe shkak për këtë janë bërë kilet e saj të tepërta.

“E kam një këngë me videoklip dhe ka gati që dy vjet, që rri aty klipi. Video projekti muzikor nuk është publikuar akoma sepse dukem sikur kam 100 kile tek ai klip dhe Flori shqetësohet se mos dukem keq”, ka thënë Fifi. A do publikohet ndonjëherë ky klip mbetet për t’u parë.

Artikulli paraprakKRYEMINISTRI: QYTETARËT E PA VAKSINUAR, NUK DO HYJNË NË AMBIENTE TE MBYLLURA
Artikulli tjetërNDIHMONI PLANETIN DHE VETEN DUKE SHMANGUR ËMBËLSIRAT