Mirënjohës ndaj secilit prej jush, për qytetarinë, seriozitetin dhe përkushtimin! Faleminderit nga zemra!

Artikulli paraprakKQZ URDHËRON PEZULLIMIN E NUMËRIMIT NË KURBIN, CELIBASHI KËRKON PREZENCËN E POLICISË NË NJË KZAZ
Artikulli tjetër“SHQIPËRIA I PËRKET BE-SË”, YURI KIM TAKIM ME ALTIN DUMANIN E PROKURORËT E SPAK