Pesë fitoret rradhazi të Vllaznisë ishin në fokusin e emisionit “Star Sport”, që transmetohet çdo të hënë në ekranin e Star Plus. Komentet për futbollin ishin kryetema e këtij emisioni, ku të ftuar në studio ishin trajneri i Vllaznisë, Qatip Osmani, trajneri i futbollit Altin Xhahysa, kapiteni i Vllaznia futsall Senad Lekaj, si edhe gazetari sportiv Gaspër Marku.

Emisioni në javët në vijim do të jetë si zakonisht çdo të hënë në ora 21:00.

Artikulli paraprakSIGURIMI I NGROHJES SFIDË PËR QYTETARËT
Artikulli tjetërSHTUBINA DHE ÇOBA: E KALOJMË FLAMURTARIN