Ish kryeministrit Sali Berisha i është bashkuar në protestë edhe ish deputeti Kujtim Gjuzi.

Me kostum sportiv, Gjuzi është fotografuar në Bulevardin para kryeministrisë, ku mesa duket do të jetë i pranishëm në protestën kombëtare të thirrur nga ish kryeministri Berisha.

Artikulli paraprakPROTESTA KUNDËR VUÇIÇ DHE VJEDHJES QEVERITARE, ZBULOHEN EMRAT QË DO TË FLASIN
Artikulli tjetërPROTESTA PËR ARDHJEN E VUÇIÇ, SALI BERISHA I BASHKOHET MBËSHTETËSVE