Atmosfera e fundvitit ka mbërritur tek fëmijët e Shkodrës. Ne një aktivitet festiv, qe vjen ne edicionin e tij te dyte nën drejtimin e humoristit, Anton Krosaj.

Një format qe i kishte munguar Shkodrës, dhe fëmijëve të këtij qyteti por që servir emocione dhe surpriza për te gjithë. Një event që vjen në partneritet me Star Plus TV, fale një bashkëpunimi të suksesshëm tashme edhe ne fushën e artit dhe te kulturës, ndërkohë qe ky event, do te përcjelljet për teleshikuesit gjate ditëve festive te vitit te ri .

Artikulli paraprak“GRUAJA TEK GRUAJA” BËN THIRRJE: MOS NA DHUNONI PRIVATËSINË
Artikulli tjetërMARK FRROKU HEQ DORE NGA MANDATI I DEPUTETIT