Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 18:00, salla operative e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër ka marrë njoftim se në lagjen “Tre Heronjtë”, në hostelin ku banonte me qira, është gjetur nga nëna e saj, pa shenja jete, shtetasja A. N., 36 vjeçe, banuese në Texas, SHBA.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor dhe nga këqyrja paraprake e trupit të 36-vjeçares, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se shtetasja A. N. ka humbur jetën, për shkak të një mbidoze ilaçesh.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Artikulli paraprakU KRITIKUA PËR MOSMARRJEN E SANKSIONEVE NDAJ RUSISË, VUÇIÇ “INJORON” KËRKESAT E BE-SË
Artikulli tjetërVDEKJA E TINA TURNER, REAGON RAMA: SONTE TOKA ËSHTË MË E VARFËR DHE QIELLI MË I SHNDRITSHËM