Arrest me burg nga gjykata e shkalles se pare Shkoder per Bekim Gurra, Admir Shaba dhe Armir Shaba te dyshuar per grabitjen e bankes ne Koplik.

Armir Shaba dhe Admir Shaba kane mohuar akuzat ndaj tyre ndersa Bekim Gurra nuk ka folur gjate mases se sigurise duke u perfaqesuar nga avokati i tij Ndue Pjetra.

Artikulli paraprakSHKODËR, PO TRANSPORTONTE EMIGRANTË, ARRESTOHET 19-VJEÇARI
Artikulli tjetërGRABITJA E BANKËS NË KOPLIK: NJËRI NGA AUTORËT: I HARXHOVA PARATË NË KLUBE NATE