Një grabitje ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë ku një person ka hyrë në një lokal dhe i ka marrë xhiron ditore një kamerieri.

Ngjarja ka ndodhur në Tiranë të re, ndërsa policia ka bërë të ditur se është duke punuar për identifikimin e autorit të grabitjes.

Lokali ku ndodhi grabitja është tek Sheshi ‘Willson’, ndërsa mësohet se personi që ka kryer ngjarjen është i veshur me një xhup të zi.

Artikulli paraprakTRAGJEDI NË FAMILJE, GJEJNË FËMIJËN TË VARUR
Artikulli tjetërOPERACIONI ‘VJESHTË 2017’, MAKINAT E BLINDUARA I KTHEHEN PRONARIT