Kandidati për deputet në PD, Helidon Bushati, vijon takimet për fushatën elektorale të zgjedhjeve të 25 prillit.

Ai është takuar me qytetarë të ndryshëm dhe është njohur me problematikat e tyre.

“Ata aleancën me krimin, ne me njëri-tjetrin. Prandaj do të fitojmë bindshëm. Vetëm pak ditë na ndajnë nga dita kur Shkodra nuk do të mbesë ma n’dorë të kriminelit dhe t’horit.  Do e shporrim të keqen me votë! Së bashku me njerëzit e ndershëm dhe të zakonshëm për fitoren HISTORIKE të 25 Prillit.  Jemi të gjithë bashkë, prandaj jemi SHUMICA!”, shkruan ai.

POSTIMI I PLOTË

Ata aleancën me krimin, ne me njëri-tjetrin. Prandaj do të fitojmë bindshëm.
Vetëm pak ditë na ndajnë nga dita kur Shkodra nuk do të mbesë ma n’dorë të kriminelit dhe t’horit.
Do e shporrim të keqen me votë!
Së bashku me njerëzit e ndershëm dhe të zakonshëm për fitoren HISTORIKE të 25 Prillit.
Jemi të gjithë bashkë, prandaj jemi SHUMICA!
https://www.facebook.com/102481178554139/posts/134327835369473/?d=n