Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen numër 13, Durrës, ku ka mbetur i plagosur një 49-vjeçar.

Sipas burimeve zyrtare, shtetasi M. D., 49 vjeç, duke drejtuar automjetin, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndarësen. 49-vjeçari ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton për rrethanat e aksidentit.

Artikulli paraprakSHKODËR, PROJEKT PËR NJOHJEN E TË RINJVE ME NATYRËN
Artikulli tjetërRESHJET NË VEND/ POLICIA APEL SHOFERËVE DHE KËMBËSORËVE: ZBATONI RREGULLAT E QARKULLIMIT RRUGOR