Artikulli paraprakHELIDON BUSHATI TAKIM ME TË RINJTË NË POSTRIBË: MURET E TË ARDHMES SË TYRE NUK KA NJERI QË I RRËZON
Artikulli tjetërBASHA: SHQIPËRIA KA NIVELIN MË TË LARTË TË BORXHIT PUBLIK NË RAJON DHE NDËR MË TË LARTIT NË EVROPË