Ish-kryeministri Sali Berisha ka shkuar këtë mesditë në selinë e Partisë Demokratike.

Berisha sapo ka mbërritur te selia e partisë, ku shoqërohet nga mbështetësit e tij dhe anëtarët e Komisionit të Rithemelimit.

Berisha pritet të zhvillojë mbledhjen e radhës të Komisionit të Rithemelimit, e cila vjen vetëm një ditë pas protestës së mbajtur në Tiranë kundër ardhjes së Presidentit serb, Aleksandër Vuçiç, në Shqipëri për takimin e “Ballkanit të Hapur”.

Artikulli paraprakKUR DO TË NISË ZBATIMI I 5 MARRËVESHJEVE TË NËNSHKRUARA SOT? PËRGJIGJET RAMA, VUÇIÇ E ZAEV
Artikulli tjetërSHKODËR, PREZANTOHET PROJEKTI “BIBLIOTECH”