Shkodra është një melodi e bukur që jehon në çdo kohë🎼🎶🎵
Orkestra Simfonike, Dren Abazi dhe kori polifonik “Prenkë Jakova” na dhuruan një mbrëmje magjike.

https://fb.watch/kp2bfhSLPR/?mibextid=cr9u03

Artikulli paraprakKANDIDATI I KOALICIONIT “BASHKË FITOJMË” BARDH SPAHIA: THELLËSISHT MIRËNJOHËS PËR MBËSHTETJEN QË MARR
Artikulli tjetërKANDIDATI I PS BENET BECI TAKIM ME KF VLLAZNIA RRETH “PAKTIT PËR ZHVILLIMIN E FUTBOLLIT NË SHKODËR”