Koplik, shperthen bombula e gazit ne nje shtepi. Ne gjendje te rende shtetasja
Sadete Kukaj.

Zjarri ka rene rreth ores 06:00 te mengjesit te sotem duke shkrumbuar gjithcka ne katin e pare te baneses. Ne vengjarje kane mberritur efektivet e repartit zjarrefikes te cilet kane shuar menjehere flaket.

Nderkohe, shtetasja Sadete Kukaj ka qene me familjen ne shtepi ne momentin kur ka rene zjarri dhe ka marre demtime te renda ne trup