Kreu i bashkisë Shkodër Bardh Spahia përmes një postimi në ‘Facebook’ ka shprehur kënaqësinë që bashkë me strukturat e Partisë Demokratike i ka uruar Pashkën at Aleksandër dhe at Nikolla Petanit si dhe të gjjthë besimtarëve Ortodoks të Shkodrës.

POSTIMI I PLOTË

Me gëzimin që na japin festat, pata kënaqësinë që bashkë me strukturat e Partisë Demokratike t’i uronim Pashkën at Aleksandër dhe at Nikolla Petanit si dhe të gjjthë besimtarëve Ortodoks të Shkodrës.
Qofshin të bardha e të mbushura me mbarësi për çdo familje🙏

Artikulli paraprakMESAZHI NGA META DHE KRYEMADHI PËR PASHKËT ORTODOKSE
Artikulli tjetërKREMTOHET MESHA E SHENJTË E FESTËS SË PASHKËS ORTODOKSE