Vllaznia mundi me rezultatin 5-0 ekipin e Skenderbeut ne ndeshjen e luajtur pasditen e sotme ne stadiumin “Loro Borici”. Pas fitores, kryetari i bashkise Shkoder Benet Beci ka mirepritur ne “Qytezen e Festave” drejtuesit e klubit Vllaznia ndersa qyteti “u vesh” me ngjyrat kuq e blu. Ne videon e shperndare ne rrjete sociale shihet atmosfera e krijuar gjate festimeve ne sheshin para bashkise Shkoder.

 

Artikulli paraprakPALGOSI DY TE MITURIT, POLICIA E SHKODRES KAP 14-VJECARIN
Artikulli tjetërPOLICIA INFORMACION SE NJË GRUP PLANIFIKONTE ELIMINIMIN E GLEDIS NANOS, ISH-KRYEPOLICI NUK VIHET NË DIJENI PËR SITUATËN, ASNJË MASË SHTESË SIGURIE PËR TË DHE FAMILJEN