Shtetasi Luigj Marku, 65 vjeç nga Jubani ne Gurin e Zi ka rene ne uje ne rrugen e fshatit Vukatane duke humbur jeten.

65 vjeçari ishte nisur per te shitur disa produkte bujqesore ne Shkoder por papritur teksa udhetonte me biçiklete ka rene ne kanalin e ujit ne ane te rruges duke nderruar jete.

Ne vendngjarje ndodhen forcat e policise, ambulanca dhe zjarrefikeset per te nxjerre trupin e pajete dhe per ta transportuar drejt morgut te spitalit rajonal te Shkodres. Policia po ben hetimet per zbardhjen e plote te ngjarjes.

Artikulli paraprakORGANIZONIN LOJËRA FATI, 3 TË ARRESTUAR NË KRUJË, TIRANË E SHKODËR
Artikulli tjetërSTAR SPORT – 06.02.2023