Artikulli paraprakLAJM I FUNDIT/ HUMB JETËN NJË 65- VJEÇAR NË RRUGËN E VUKATANËS
Artikulli tjetërTËRMET 7.9 BALLË NË KUFIRIN MES TURQISË DHE SIRISË! MBI 500 VIKTIMA DHE MBI 3000 TË PLAGOSUR