Rama njofton shkarkimin e ministrit Çuçit, Taulant Balla ministri i ri i Brendshëm

REAGIMI:

Të hënën do t’i dorëzoj zyrtarisht Presidentit të Republikës propozimet e mëposhtme! Falenderoj ministrin Bledi Çuçi për punën e tij si gjithnjë korrekte edhe në këtë detyrë dhe uroj që ministri i ri i Punëve të Brendshme Taulant Balla, të çojë më tej përpjekjen tonë të palëkundur shtetndërtuese në çdo drejtim.

Artikulli paraprakBASHA: NDRYSHIMET KUSHTETUESE QË PROPOZOJMË JANË NË INTERES TË QYTETARËVE
Artikulli tjetërAUTOBUZI PËRPLASET ME MOTORÇIKLETËN, 2 PERSONA NË GJENDJE TË RËNDË