17 VJEÇARI HUMBET KONTROLLIN E MOTORRIT, NË GJENDJE TË RËNDË. Një aksident I rëndë është regjistruar vetëm pak minuta me pare ne aksin rrugor Vau Dejës Bushat, ne Qarkun e Shkodrës. Ngjarja është regjistruar ne fshatin Stajka, ku një mjet ka humbur kontrollin duke u përplasur me një mur ne krah te rrugës. Për pasoje sipas te dhënave te para qe vijnë nga vendi I ngjarjes bëjnë me dije se si rezultat I përplasjes ndodhet ne gjendje te rende një 17 vjeçar policia ka mbërritur ne vendin e ngjarjes dhe po heton për rrethanat e kësaj ngjarje te rende.

Artikulli paraprakKARTA RINORE EUROPIANE TASHME NË SHKODËR
Artikulli tjetërZMIJANI: PRES TË TJERA PËRFORCIME PËR SEZONIN E RI