Aksident i Rëndë rrugorë në qytetin e Shkodrës. Automjeti tip Benz me targa AA 313 GE me drejtues shtetasin J.P. 38 vjeç, banues në Shkodër ka goditur fëmijën me inicialet K.SH. 3 vjeç, i cili ka gjetur vdekjen në spital .

Automjeti është bllokuar , ndërsa drejtuesi i automjetit është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë së Qarkut Shkodër për veprime të mëtejshme

Artikulli paraprakKORPUSI I VULLNETARËVE DHE “CATI YOUTH” NË PLAZHIN E VELIPOJËS
Artikulli tjetërZEF HILA TAKOHET ME BANORË TË BARBULLUSHIT