Këngëtari nga Kosova ka qene i ftuar në  Wankdorf Club të Bernit për te performuar .Por reagimi i njërit prej personave të pranishëm ne klub e ka ofenduar me gjeste këngëtarin , ndërsa këngëtari nuk ka nguruar te reagoje duke e share dhe nervozizmi i tij nuk mbaron me kaq , pasi Ledri e fton atë te ndalin mbas skene dhe te (merren vesht).Fansat e Ledrit bashkohen nje zëri duke thirrur emrin e tij ne shenje mbështetje .

Artikulli paraprakVLLAZNIA SIGURON MBIJETESEN NDAJ ELBASANIT
Artikulli tjetërFilmat më të mire te vitit 2014