Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një foto me kryeministren italiane Giorgia Meloni. Meloni prej disa ditësh ndodhet në Vlorë ku edhe po shijon natyrën dhe bregdetin shqiptar në shoqërinë e familjes.

“Ishte një nder”,- shkruan Rama bashkangjitur fotos së publikuar në Facebook.

Statusi:

Sorella d’Albania Fratello d’Italia

GRAZIE GIORGIA Sorella d’Albania Fratello d’Italia

GRAZIE GIORGIA È STATO UN ONORE

Artikulli paraprak“JU BURGOSI SHQIPËRIA”, SËRISH PROTESTË PARA MINISTRISË SË DREJTËSISË, QYTETARËT KUNDËRSHTOJNË EKSTRADIMIN E ISH-LUFTËTARIT TË UÇK-SË
Artikulli tjetërSI PO NDIKON NDRYSHIMI I KLIMËS NË TURIZMIN E EVROPËS JUGLINDORE?