Presidenti Ilir Meta ka bërë një premtim për shqiptarët, ndërsa i ka paralajmëruar se pas 25 korrikut do të nisë ‘ekzekutimi’ i frikës.

“Jap një premtim solemn para të gjithë shqiptarëve, si ish-student i dhjetorit ’90, për te gjithe ata qe donin te asgjesonin pluralizmin, se MË 25 KORRIK FILLON EKZEKUTIMI I FRIKES dhe nis rikthimi i transparences dhe llogarines ne cdo nivel. Nis nje lufte e pakompromis kunder mafies lokale, rajonale dhe nderkombetare”, tha ai.

Artikulli paraprakVIDEO/ RONELA HAJATI HAP EUROVISION 2022, JA PERFORMANCA E KËNGËTARES SHQIPTARE
Artikulli tjetërRAMA SOT NË BRUKSEL, TAKOHET ME LIDERËT E BALLKANIT PERËNDIMOR