Kryetari i ‘Partisë së Lirisë’, Ilir Meta i ka bërë thirrje të rinjve shqiptarë që të anëtarësohen në këtë parti.

Përmes një mesazhi në rrjetin social ‘Facebook’, Meta në thirrjen e tij fton të rinjtë që të marrin në dorë fatet e tyre.

MESAZHI I METËS
Partia e Lirisë është një mundësi e shkëlqyer për çdo të ri shqiptar që ka ide, vizion, energji, që mezi pret të ndryshojë të ardhmen e tij dhe të Shqipërisë.
Merrni në dorë fatet tuaja!
Të bëhemi bashkë në një aleancë mbarëkombëtare për të rikthyer shpresën, për të sjellë sa më parë ndryshimin!

Artikulli paraprakME DORËN MBI KUSHTETUTË DHE DUKE FIRMOSUR, DALIN PAMJET NGA MOMENTI I BETIMIT TË BALLUKUT DHE DHUKËS PARA PRESIDENTIT
Artikulli tjetër45 MINUTA PA “KRISMA”, VLLAZNIA REZISTON NË RUMANI