BUKUROSHET PRITEN NGA KRYETARI LUKA DHE GJITHË PERSONELI. Bukuroshet e Miss Globe 2014 kanë vizituar këtë të marte Bashkine e Shkoder’s, ato u mirepriten nga vete kryetari Luka dhe I gjithi stafi I bashkise së shkodrës.

Vajzat kandidate per miss globe 2014 te ardhura nga vende te ndryshme te botes perveq vizites sollen edhe dhurata, gjera simbolike te tradites se vendeve nga vijne. Konkursi i bukurise do zhvillohet kete vit ne qytetin e shkodres me date 8 nentor  .

 

[iframe width=”300″ height=”510″ src=”//www.youtube.com/embed/oycLOIjI0tc?list=UU0aBDfsVqdL53NOE5eMXAUw” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakTAMARA, PRET PËR HERË TË PARË NJË KRYEMINISTËR!
Artikulli tjetërSHKODËR, RENDI NË 24 ORË