Moti i ftohtë ka nisur dhe të gjithë pyesim veten se çfarë të pimë në shtëpi apo çfarë të përgatisim për telefonatat, për mëngjes, paradrekë apo një takim pasdite. Ne kemi mbledhur disa nga pijet tona të preferuara, perfekte për sezonin, kështu që ju mund të zgjidhni një ose ato që i përshtaten çdo rasti.
Ne e kemi ndarë listën tonë në kategori të ndryshme për të mbuluar të gjitha shijet.

Kafe, pije standarde që shumica e preferon, madje e adhuron!
Çaj, ilaçi i qetësisë dhe shëndetit
Kapuçino, për ëmbëlsi dhe mëngjes të këndshëm. Por edhe pasdite të bukur.
Kakao, mbretëresha e dimrit.
Çaji me kanellë, perfekt për adhuruesit e hidhësisë së kanellës.
Latte ushqyese me shafran të Indisë ose Qumësht të Artë, provojeni, do u ngelë në mendje
Qumësht me mjaltë.
Çokollatë të bardhë ose të zezë, gjithnjë perfekte për të shijuar dimrin. dimrin.

Artikulli paraprakMETA TAKIM ME QYTETARËT NË PUKË: PARTIA E LIRISË, MBËSHTETJE PËR TË RINJTË QË DUAN VENDLINDJEN
Artikulli tjetërBE KUFIZON ÇMIMIN PËR PRODUKTET RUSE TË NAFTËS