Çmenduri çmimesh për javën e fundit të Seria A.

Biletat për sfidën mes Sasuolos dhe Milanit kanë avulluar brenda një ore, teksa ka pasur një “sold out” në stadiumin “Mapei”.

Barazimi ose fitorja i japin kuqezinjve titullin kampion, prandaj tifozët e Milanit po bëjnë ç’mos për të qenë të pranishëm në stadium në fundjavë.

Një mundësi e tillë tashmë mund të sigurohet vetëm përmes tregut të zi.

Rishitja e biletave ka nisur në Itali, ku çmimet variojnë nga 895 euro në 2984 euro.

Artikulli paraprakBOMBARDIMET RUSE, MACRON I PREMTON ZELENSKYT MË SHUMË ARMË PËR LUFTËN NË UKRAINË
Artikulli tjetërSOT PËR HERË TË PARË NEGOCIATA MES PD-SË DHE PS-SË PËR PRESIDENTIN, PALËT ULEN NË TRYEZË NË PRANI TË KAMERAVE