Në puntatën e fundit të emisionit “Libero” u diskutua për ndikimin e rrjeteve sociale në jetën tonë.

Në mes tjerëve i ftuar ishte edhe Korab Shaqiri, i cili zbuloi se për shkak ndikimit të madh që kanë rrjetet sociale ai në shtëpinë e tij prej kohësh nuk ka as televizor as telefona. Këngëtari zbuloi se këtë e bëri për shkak të djalit të tij Alteut dhe kjo ka bërë mrekulli tek komunikimi dhe sjellja e vogëlushit.

Kjo habiti të pranishmit pasi është një gjë e rrallë në ditët e sotme. Korabi këtë ua rekomandoi edhe prindërve të tjerë pasi sipas tij në kohët e sotme fëmijët po jetojnë një jetë virtuale larg realitetit.

Artikulli paraprak‘O ZOT JAM DUKE VDEKUR’, EDHE BEATRIX NJËSOJ SI FIFI. DONALDI HABIT ME SJELLJEN
Artikulli tjetërULEN RASTET E REJA ME COVID-19 NË VEND, TREFISHOHET NUMRI I VIKTIMAVE NË 24 ORË