Është rritur numri i viktimave nga Covid.. Gjatë 24 orëve të fundit në vend kanë humbur jetën 6 pacientë nga koronavirusi.

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë nga 1839 teste të kryera kanë rezultuar pozitivë për Covid 138 qytetarë.

ndërkohë 189 qytetarë janë shëruar në 24 orë. Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të tregohen vigjilentë dhe të tregohen të kujdesshëm për të parandaluar përhapjen e koronavirusit.

Artikulli paraprakNË SHTËPINË E KËNGËTARIT SHQIPTAR NUK KA AS TELEVIZOR AS TELEFONA, ZBULONI ARSYEN
Artikulli tjetërPAS DEBATIT BASHA-BERISHA, RAMA: DY TË MARRË!