Romeo Veshaj ka reaguar për herë të parë për situatën që po i ndodhë vëllait të tij, Donaldi në shtëpinë e Big Brother.

Në mes të një trinomi dashurie dhe pëlqimit që ka shprehur haptazi për Beatrix, Romeo ka një mesazh për vëllanë e tij.

“Mos ki frikë të thuash të dua”, shkruan Romeo bashkangjitur videos ku publikon momentin në të cilin Donaldi tregon se e pëlqen më të vërtetë Beatriksin.

Artikulli paraprakPAS GJITHË ASAJ QË NDODHI ME DONALDIN, KY ËSHTË REAGIMI I PARË NGA BORA
Artikulli tjetërGJINEKOLOGIA SHQIPTARE MERR TITULLIN E “MJEKU MË I MIRË”