Bora Zemani u bë kryefjala e medieve rozë për shkak të ish-të dashurit të saj Donald Veshaj. Donaldi edhe pse i dha shpresa Borës për një rikthim, brenda shtëpisë së “Big Brother” filloi romancën me Beatrix Ramosaj.

Gjatë videove dhe pamjeve të cilat po qarkullojnë në rrjet, Bora nuk ka reaguar asnjëherë madje ka vendosur që Donaldin dhe Beatrixin t’i mbaj në rrjetet sociale.

Shumë nga figurat publike kanë përkrahur Borën në mesin e të cilave ishte edhe Luana Vjollca, ku postoi një foto teksa ka shkruar: “Me Borën”.

Ndaj kësaj fotografie të Luanës ka reaguar Bora, por vetëm duke e pëlqyer këtë imazh. Deri më tani pas gjithë këtyre situatave të sikletshme ky është i vetmi reagim nga Bora Zemani.

Artikulli paraprakPSE OMICRON ËSHTË MË NGJITËS SE VARIANTET E TJERA?
Artikulli tjetërNJË MESAZH PËR BORËN APO BEATRIKS? ROMEO REAGON PËR HERË TË PARË PËR DONALDIN