INAGUROHET, BUTIKU MË I RI I VESHJEVE FIRMATO NË SHKODËR. “Pierre Cardin Home” tashme edhe ne Shkoder, firma me njohur franceze per veshje, aksesore dhe elemente te tjere per dekorimin e  shtëpive vjen tani me pranë.

Filialet e Pierre Cardin Home I gjen ne te gjithe boten ,por nderkohe Pierre Cardin vjen prane qytetareve shkodrane me dyqanin e saj me te ri.Ne kete dyqan mund te gjeni perde , carcafe , batanije etj me cilesine me te larte dhe dizajn te larmishem , përurimi i dyqanit eshte bere ne pranin e miqve te firmes dhe te mediave .“Pierre Cardin Home” mund ta gjeni ne qendër te qytetit pranë rreth rrotullimit tek ish 5 heronjtë e Vigu, një butik qe I shtohet qytetit te Shkodrës. 

[iframe width=”300″ height=”390″ src=”//www.youtube.com/embed/5ZkpTJaXrV4?list=UU0aBDfsVqdL53NOE5eMXAUw” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprak“DUHANI” I KUSHTON KËSHILLIT
Artikulli tjetër“24 VJET LIRI BESIMI”