PUKË

Detaje të reja për ngjarjen në fshatin Dom në njësinë administrative Gjegjan të Pukës, ku mbeti i plagosur me armë zjarri një 11-vjeçar.

Dyshohet se i mituri u plagos nga një 17-vjeçar me armë. Ai është transportuar në spital me një plagë në këmbë, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Dyshohet se ngjarja ka qenë aksidentale, megjithatë do jenë hetimet që do zbardhin të plotë ngjarjen.

Artikulli paraprak“RAMA NUK DO NJË PRESIDENT TË GJITHË SHQIPTARËVE DHE PËRBETIMET E TIJ, MASHTRIM”, REAGON GRUPI I ALIBEAJT
Artikulli tjetërPUKË, U PLAGOS ME ARMË ZJARRI, TRANSPORTOHET ME HELIKOPTER DREJT TIRANËS I MITURI