Enkelejd Alibeaj thërret mbledhjen e grupit për Presidentin.

Alibeaj ka ftuar deputetët mesditën e nesërme në selinë e PD për të diskutuar mbi ecurinë e deritanishme dhe sesi do të vijojmë me procesin e përzgjedhjes së Presidentit të ri.

“Të nderuar kolegë!
Duke kërkuar ndjesë për orën, në vijim të diskutimeve ne grup për procesin e përzgjedhjes së Presidentit, nesër në orën 12:00, në seli, do të zhvillojmë mbledhjen e radhës së grupi për të diskutuar mbi ecurinë e deritanishme dhe sesi do të vijojmë me procesin. Faleminderit!”, thuhet në mesazh.

Artikulli paraprakSHBA RIHAP AMBASADËN NË KIEV PAS 3 MUAJSH, BLINKEN: YJET DHE SHIRITAT PO FLUTUROJNË PËRSËRI
Artikulli tjetërSPAK FIRMOS URDHËRARRESTE, POLICIA NË AKSION NË DISA QYTETE